Bezpłatne szkolenia komputerowe

szkolenia komputerowe dukla

Mieszkańcy Jasionki i Gminy Dukla mają szansę podnieść swoje umiejętności komputerowe. Ruszyła rekrutacja.

O projekcie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej realizowany jest w ramach Projektu Grantowego pn. „E-Misja – Rozwój Kompetencji Cyfrowych Mieszkańców Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego”. W szkoleniach uczestniczyć mogą mieszkańcy Gminy Dukla w wieku 25-74 lat. Okres realizacji projektu: 02.01.2019 – 31.12.2019 r.

Opis szkoleń

Szkolenia realizowane będą przez odpowiednio przeszkolonych instruktorów, na podstawie scenariuszy przekazanych przez Operatora Projektu. Kursy obejmują kilka tematów: „Rodzic w Internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, „Rolnik w sieci” oraz „Kultura w sieci”. Szczegółowy opis dostępny tutaj.

Szkolenia prowadzone będą w trybie 4 dni x 4 godziny dydaktyczne (w ciągu tygodnia, zwłaszcza popołudniami), na dwóch poziomach: podstawowym oraz zaawansowanym. Uczestnicy pracować będą na nowoczesnych laptopach z dotykowym ekranem i funkcją tabletu. Organizatorzy zapewniają także materiały szkoleniowe, gadżety promocyjne oraz drobny poczęstunek.

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, aż do wyczerpania miejsc. Kandydaci mogą zgłaszać się osobiście w Urzędzie Miejskim w Dukli (pokój 203), telefonicznie: (0-13) 43-29-189 lub mailowo: e-misja@dukla.pl

Szkolenia realizowane będą na terenie Gminy Dukla, m.in. w Urzędzie Miejskim w Dukli oraz w Szkole Podstawowej w Jasionce. Warunkiem rozpoczęcia szkolenia jest zebranie 12-osobowej grupy.

Zapraszamy do udziału zarówno tych, którzy zainteresowani są podniesieniem swoich kompetencji oraz osoby, które rozpoczną naukę od podstaw. Projekt skierowany jest także do osób starszych, które nie miały jeszcze do czynienia z obsługą komputera. Może być to jedyna okazja, by pójść z duchem czasu i skorzystać z szansy bezpłatnego szkolenia. W końcu na naukę nigdy nie jest za późno…

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*