Zajęcia taneczne w Jasionce!

Od poniedziałku 29 kwietnia na hali sportowej w Jasionce startują zajęcia taneczne fitness dance.

Czym jest fitness dance?

Trudno określić, czy fitness dance jest bardziej tańcem, czy rodzajem fitnessu. W zasadzie jest to idealne połączenie tanecznych kroków z ćwiczeniami fitness, czyli w skrócie… dobra zabawa! Dla zobrazowania, jak mniej więcej wyglądać będą takie zajęcia, posłużyliśmy się przykładowym filmikiem:

Dla kogo, kiedy i gdzie?

Fitness dance jest absolutnie dla każdego, kto lubi dobrą zabawę! Wystarczy tylko strój sportowy, obuwie zamienne, butelka wody i co najważniejsze.. chęci! Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek w godzinach 16:45-17:45 na hali sportowej w Jasionce. Koszt godzinnej rozrywki to jedyne 7 zł. Zapisy nie będą prowadzone, wystarczy tylko przyjść na halę i wyjść na parkiet.

Dlaczego warto?

Po pierwsze dlatego, że są to, jeśli nie jedyne, to na pewno jedne z niewielu w okolicy tego typu zajęcia. Na fitness dance w Jasionce są już chętne Panie nie tylko z naszej miejscowości, więc będzie to również okazja do poznania nowych ludzi. Muzyka, która porwie nas do tańca to zarówno stare przeboje, jak też obecne hity, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas takich spotkań panuje świetna atmosfera i nie ma tu miejsca na nudę, gdyż zajęcia prowadzone będą pod okiem instruktora. Każdy trener ma swój własny układ kroków, który warto poznać już na samym początku, kiedy wszyscy będą na tym samym etapie. Dodatkowym plusem jest takt, że uczestnicy tego typu aktywności fizycznej są cały czas w ruchu, a co za tym idzie jest to świetny trening tlenowy (typu cardio), który pozwoli spalić mnóstwo kalorii, zrzucić zbędne kilogramy, a dodatkowo poprawić samopoczucie.

artykul0

Budowa hali sportowej przez Gminę Dukla miała na celu zwiększyć popularyzację sportu wśród lokalnych mieszkańców. Koncepcja powoli się sprawdza, gdyż na hali rozgrywane były już mecze siatkarskie, odbył się tam turniej tenisa stołowego, a teraz organizowane są zajęcia taneczne. To kolejna inicjatywa, która nie tylko przyczyni się do rozwoju Jasionki, ale pozwoli też miło i aktywnie spędzić czas wolny, dostarczając przy tym mnóstwa pozytywnej energii i dobrej zabawy.

1 Komentarz do Zajęcia taneczne w Jasionce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*