Internet światłowodowy już w Jasionce

Od lutego 2019 mieszkańcy Jasionki mogą podłączać się do Internetu światłowodowego, który oferuje krośnieńska firma STIMO.

Internet światłowodowy to w tej chwili najszybsze oferowane na rynku połączenie internetowe, które do naszych domów doprowadzone jest za pomocą kabli z bardzo cienkich szklanych włókien przewodzących impulsy światła. Dzięki temu światłowody podłączone specjalnymi kablami nawet przy dużym obciążeniu nie natrafiają na żadne zakłócenia, gdyż każdy Klient posiada unikalne włókno światłowodowe.

Co ciekawe, Internet światłowodowy mimo ogromnej przewagi nad swym radiowym odpowiednikiem nie jest wcale dużo droższy od Internetu tradycyjnego. Krośnieńska firma STIMO już za 45 zł miesięcznie oferuje połączenie internetowe o prędkości 50 Mb/s. Oprócz tego po zainstalowaniu tej technologii na jednym kablu uruchomić można nie tylko Internet, ale również telewizję światłowodową IPTV oraz telefonię stacjonarną VOIP.

Internet światłowodowy instalują już pierwsi mieszkańcy Jasionki. Zainteresowani mogą rejestrować się na stronie fiber.stimo.net lub zgłaszać się pod nr telefonu: 13 42 01 030. Instalacje wykonywane są na bieżąco w ciągu kilku dni roboczych. Koszt montażu połączenia internetowego wynosi 49 zł, a jego aktywacja 149 zł. W ramach aktywacji Klient otrzymuje urządzenie do odbioru Internetu światłowodowego z wbudowanym WIFI. Szczegółowy cennik usług znajduje się na stronie internetowej www.stimo.net.

0001

0002

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*