24 marca wybory sołtysów, znamy kandydatów

Burmistrz gminy Dukla w dniu dzisiejszym opublikował listę zarejestrowanych kandydatów, którzy 24 marca powalczą o funkcję sołtysa.

Mieszkańcy dwudziestu jeden sołectw wybiorą swojego przedstawiciela w nadchodzących wyborach. Wśród kandydatów są nowe twarze (m.in. w Jasionce) oraz sołtysi, którzy swoją rolę sprawują już kilka kadencji. Poniżej prezentujemy pełną listę kandydatów:

BARWINEK:
1) Delimata Anna, lat 45, wykształcenie średnie, zamieszkała w Barwinku;
2) Magnuszewski Józef, lat 66, wykształcenie średnie, zamieszkały w Barwinku.

CERGOWA:
1) Faustus Adam Ignacy, lat 66, wykształcenie średnie, zamieszkały w Cergowej.

CHYROWA:
1) Czupińska – Pragłowska Renata, lat 35, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Chyrowej.

DUKLA:
1) Leńczyk Zenon, lat 64, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Dukli;
2) Pietruszka Jerzy Zbigniew, lat 60, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Dukli.

GŁOJSCE:
1) Kusz Andrzej Ryszard, lat 53, wykształcenie średnie, zamieszkały w Głojscach.

IWLA:
1) Woźniak Krzysztof, lat 52, wykształcenie średnie, zamieszkały w Iwli.

JASIONKA:
1) Szczurek Adam, lat 30, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Jasionce.

LIPOWICA:
1) Matusik Anna, lat 35, wykształcenie średnie, zamieszkała w Lipowicy;
2) Matusik Bronisław, lat 64, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Lipowicy.

ŁĘKI DUKIELSKIE:
1) Buczyński Sławomir Lesław, lat 47, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Łękach Dukielskich;
2) Krężałek Andrzej, lat 61, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Łękach Dukielskich;
3) Tomkiewicz Małgorzata, lat 52, wykształcenie średnie, zamieszkała w Łękach Dukielskich.

ŁĘKI DUKIELSKIE – MYSZKOWSKIE:
1) Widziszewski Zenon, lat 65, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Łękach Dukielskich, przysiółek Myszkowskie;
2) Szydło Magdalena, lat 33, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Łękach Dukielskich, przysiółek Myszkowskie.

MSZANA:
1) Kaczmarska-Więckowska Ewa, lat 70, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Mszanie.

NADOLE:
1) Madej Wiktor Zenon, lat 59, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Nadolu;
2) Sysak Marzena Elżbieta, lat 42, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Nadolu.

NOWA WIEŚ:
1) Belcik Teresa Ewa, lat 50, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Nowej Wsi.

OLCHOWIEC:
1) Fedak Zenon, lat 48, wykształcenie średnie, zamieszkały w Olchowcu.

RÓWNE:
1) Aszklar Sławomir, lat 42, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Równem;
2) Buczek Marta, lat 49, wykształcenie zawodowe, zamieszkała w Równem;
3) Folcik Mariusz, lat 49, wykształcenie średnie, zamieszkały w Równem.

TEODORÓWKA:
1) Boczar Władysław, lat 66, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Teodorówce;
2) Woźniak Grzegorz Eugeniusz, lat 42, wykształcenie średnie, zamieszkały w Teodorówce.

TRZCIANA:
1) Pustułka Elżbieta, lat 40, wykształcenie wyższe, zamieszkała w Trzcianie.

TYLAWA:
1) Jadach Grzegorz Roman, lat 52, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Tylawie.

WIETRZNO:
1) Czelniak Danuta Maria, lat 63, wykształcenie średnie, zamieszkała w Wietrznie,
2) Sapok Piotr Kazimierz, lat 55, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Wietrznie,
3) Uliasz Marek, lat 54, wykształcenie średnie, zamieszkały w Wietrznie.

ZAWADKA RYMANOWSKA:
1) Krowicki Wiesław, lat 57, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Zawadce Rymanowskiej;
2) Półciennik Bogdan, lat 67, wykształcenie wyższe, zamieszkały w Zawadce Rymanowskiej.

ZBOISKA:
1) Lajdanowicz Mariusz, lat 48, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Zboiskach.

ZYNDRANOWA:
1) Dubis Bronisław, lat 65, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Zyndranowej;
2) Filip Krzysztof, lat 29, wykształcenie zawodowe, zamieszkały w Zyndranowej.

Wybory odbędą się 24 marca 2019 r. w godz. 8:00-15:00 w lokalach wyborczych w każdej z miejscowości. Zachęcamy do głosowania!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*